21η ΑΓΩΝ. Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2ος όμιλος Ακρίτας - ΓΣ Πετρούπολης 2-3 (22-25, 25-18, 25-22, 20-25, 10-15) Μεσσηνιακός - ΦΓΣ Πρέβεζας 3-1 (25-23, 25-22, 22-25, 29-27) ΑΣΠ Απόλλων - ΕΑ Λάρισας 1-3 (24-26, 25-21, 18-25, 17-25) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ…

18η ΑΓΩΝ. ΕΑΛ- ΑΚΡΙΤΑΣ:3-0

ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Ακρίτας 3-0 (25-17, 25-21, 25-21) ΕΑΛ (Πνάκας): Παππά Πατριτσια, Κουτσογιάννη Ελινα, Δούρου Εβελίνα, Μπέη Ελένη, Τάση Βασιλική, Τουσιούδη Ολγα, Καματσέλου Ιωάννα (λ) / Τίκα Νικολέτα (λ), Γίτση Εβίτα, Σταυροθεοδώρου Ευα, Παπακώστα Βάσω , Μαργαριτοπούλου…

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2oς όμιλος ΑΟ Θρίαμβος - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-23, 25-22, 25-11) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (25-11, 25-22, 22-25, 25-20) ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Χαλανδρίου 1-3 (26-24, 26-28, 23-25, 25-27) ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ…

15η ΑΓΩΝ. Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2ος όμιλος ΑΟ Θρίαμβος - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-14, 25-11, 25-11) ΑΟΦ Πορφύρας - Φιλαθλητικός Πρέβεζας 3-1 (25-11, 19-25, 25-10, 25-16) ΓΣ Χαλανδρίου - ΕΑΛ 3-2 (22-25, 25-19, 25-16, 20-25, 15-11) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ένωση…

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (15-25, 21-25, 25-17, 18-25) Ελασσόνα (Παναγιώτου): Αθανασιάδου, Κατσαρέ, Παπακώστα, Δίρβα, Κασιλούρη, Τσούργκανο, Ζιάκου (λ)/ Παπαδοπούλου Ουρ, Παπαδοούλου Ζωή ΕΑΛ (Πνάκας): Παππά, Κουτσογιάννη, Γεροκώστα, Μπέη, Τάσση, Τουσιούδη, Καματέλου (λ)/ Τίκα…

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14-15

2ος όμιλος Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (15-25, 21-25, 25-17, 18-25) ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ακρίτας 1-3 (19-25, 21-25, 25-23, 16-25) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Θρίαμβος 3-1 (22-25, 25-15, 25-12, 25-16) ΑΣΠ Ίωνες -…

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΑΛ – Φιλαθλητικός Πρέβεζας 3-0 (25-13, 25-19, 27-25) Θρίαμβος - Ελασσόνα 3-0 (25-16 25-16 25-23) AOΦ Πορφύρας - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-2 (23-25, 22-25, 25-17, 25-22, 15-8) ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-15, 25-17, 25-23)…

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Μεσσηνιακός - ΓΣ Χαλανδρίου 1-3 (26-28, 25-20, 21-25, 23-25) ΑΣΠ Ίωνες - ΕΑ Λαρίσης 0-3 (16-25, 19-25, 22-25) ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟΦ Πορφύρας 0-3 (17-25, 21-25, 13-25) AO Θρίαμβος - ΑΟ Ακρίτας 3-0 (25-21, 25-23,…

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 10η ΑΓΩΝ.

ΕΑΛ - ΑΣΠ Απόλλων3-0(25-10,25-12,25-17) ΕΑΛ (Πνάκας): Παπά, Κουτσογιάννη, Νατσίδου, Μπέη, Τάση, Τουσιούδη, Τίκκα (λ) / Καματσέλου (λ), Κοντονάσιου,Παπακώστα,Γεροκώστα,Σταυροθεοδώρου ΑΣΠ Απόλλων (Σπυρόπουλος): Παπαγιάννη, Γιαννοπούλου, Φαλτσέτα, Χριστοπούλου, Καρνάτσου, Κανελλοπούλου, Κακαφώνη (λ) / Παΐσιου, Αρβανιτοπούλου ΟΜΑΔΕΣ  N  H…

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2ος όμιλος Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (25-18, 25-27, 25-23, 25-21) Θρίαμβος Χαϊδαρίου- ΓΣ Χαλανδρίου 2-3 (18-25, 25-21, 23-25, 25-13, 5-15) ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-16, 25-13, 25-14) ΑΟ Ακρίτας - ΑΟΦ…