ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α2 Γυναικών – Β’ όμιλος
1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Ναύαρχος Βότσης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης – Σταυρούπολη
ΑΟ Καβάλα – ΑΣΚ Λαγκαδά
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ένωση Ελασσόνας
ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Πρωταθλητές Πεύκων – ΓΣ Δράμας
2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ασκληπιός Τρικάλων
Ναύαρχος Βότσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
Σταυρούπολη – ΑΟ Καβάλα
ΑΣΚ Λαγκαδά – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης – Ναύαρχος Βότσης
ΑΟ Καβάλα – ΑΣ Γιάννενα
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Σταυρούπολη
ΡΕΠΟ – ΑΣΚ Λαγκαδά
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων – ΓΣ Δράμας
4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΑ Λαρίσης
Ασκληπιός Τρικάλων – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης – ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Σταυρούπολη – ΡΕΠΟ
ΑΣΚ Λαγκαδά Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – Ένωση Ελασσόνας
5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Καβάλα – Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης – Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ναύαρχος Βότσης
ΡΕΠΟ – ΑΣ Γιάννενα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Σταυρούπολη
Ένωση Ελασσόνας ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΣ Δράμας
6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΟ Καβάλα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης – ΡΕΠΟ
ΑΣ Γιάννενα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Σταυρούπολη Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας – ΑΣΚ Λαγκαδά
7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ – Πρωταθλητές Πεύκων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ναύαρχος Βότσης
Ένωση Ελασσόνας – ΑΣ Γιάννενα
ΑΣΚ Λαγκαδά Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης – ΓΣ Δράμας
8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ασκληπιός Τρικάλων – ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης – Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Γιάννενα ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας – Σταυρούπολη
9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Ένωση Ελασσόνας – Πρωταθλητές Πεύκων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ασκληπιός Τρικάλων
ΡΕΠΟ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ναύαρχος Βότσης
Σταυρούπολη ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα – ΓΣ Δράμας
10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ασκληπιός Τρικάλων – Ένωση Ελασσόνας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΕΑ Λαρίσης – ΡΕΠΟ
ΑΟ Καβάλα – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας – ΑΣ Γιάννενα
11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Σταυρούπολη – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ασκληπιός Τρικάλων
Ένωση Ελασσόνας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΕΑ Λαρίσης
ΡΕΠΟ – ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΓΣ Δράμας
12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ Γιάννενα
Ασκληπιός Τρικάλων – Σταυρούπολη
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΑ Λαρίσης – Ένωση Ελασσόνας
ΑΟ Καβάλα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Ναύαρχος Βότσης
13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣ Γιάννενα – Ασκληπιός Τρικάλων
Σταυρούπολη – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας – ΑΟ Καβάλα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Νίκη Αλεξανδρούπολη
ΡΕΠΟ – ΓΣ Δράμας
14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣ Γιάννενα – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Σταυρούπολη – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΑΟ Καβάλα
Ένωση Ελασσόνας – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Πρωταθλητές Πεύκων
15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ναύαρχος Βότσης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα – Σταυρούπολη
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΓΣ Δράμας
16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα – ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΡΕΠΟ
Ένωση Ελασσόνας Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – Ασκληπιός Τρικάλων
17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης – Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα – Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Γιάννενα
ΡΕΠΟ – Σταυρούπολη
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΑΣΚ Λαγκαδά
Ένωση Ελασσόνας – ΓΣ Δράμας
18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΟ Καβάλα
Ασκληπιός Τρικάλων – ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Γιάννενα – ΡΕΠΟ
Σταυρούπολη – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣΚ Λαγκαδά Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΟ Καβάλα – Ασκληπιός Τρικάλων
ΕΑ Λαρίσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ – Ναύαρχος Βότσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Γιάννενα
Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΓΣ Δράμας
20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΡΕΠΟ
Ασκληπιός Τρικάλων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Γιάννενα – Ένωση Ελασσόνας
Σταυρούπολη ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας – ΕΑ Λαρίσης
21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Πρωταθλητές Πεύκων
ΡΕΠΟ – Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Καβάλα – ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας – Ναύαρχος Βότσης
ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα
Σταυρούπολη – ΓΣ Δράμας
22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΡΕΠΟ
ΕΑ Λαρίσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΣ Γιάννενα Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας – ΑΟ Καβάλα
23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΑΣΚ Λαγκαδά – Πρωταθλητές Πεύκων
Ένωση Ελασσόνας – Ασκληπιός Τρικάλων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ – ΕΑ Λαρίσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Γιάννενα – ΓΣ Δράμας
24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Σταυρούπολη
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ένωση Ελασσόνας
ΕΑ Λαρίσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Καβάλα – ΡΕΠΟ
Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα
ΓΣ Δράμας – Νίκη Αλεξανδρούπολης
25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
ΑΣ Γιάννενα – Πρωταθλητές Πεύκων
Σταυρούπολη – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ένωση Ελασσόνας – ΕΑ Λαρίσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Καβάλα
ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – ΓΣ Δράμας
26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ναύαρχος Βότσης
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣ Γιάννενα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΟ Καβάλα – Ένωση Ελασσόνας
Νίκη Αλεξανδρούπολης Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – ΡΕΠΟ
Μοιραστείτε αυτό το άρθρο